2016 yılının merakla beklenen oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Ubisoft‘un son bombası Tom Clancy’s The Division‘ın kapalı beta tarihi belli oldu. Her ne kadar gün olarak verilmiş bir bilgi olmasa da betanın Ocak ayında bizlerle buluşacağı Ubisoft tarafından resmi olarak açıklandı.

şşş

Ubisoft‘un bilinen mobil uygulaması Uplay‘a ait başlıklarda The Division oyununa ait bilgilere baktığımızda Ocak 2016’da ”Tom Clancy’s The Division Kapalı Beta’da yerini al.” yazısını görebiliyoruz.Her ne kadar betanın içeriği belli olmasa da , betanın Multiplayer odaklı olması bekleniyor. Senaryo modundan çok az bir kesit verseler de genel olarak grafikleri ve oynanışı tam anlamıyla test edebileceğimiz bir betanın bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

tomclancy

Kapalı betada yer almak için Tom Clancy’s The Division oyununu ön sipariş yapmanız veya Bundle şeklinde bütün eski Tom Clancy oyunlarını satın almanız gerekiyor. Bu paketin fiyatı ise yaklaşık 10 Dolar.

PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını yapacak olan Tom Clancy’s The Division , eski nesillere gelmeyecek. Oyunun belirtilen platformlar için raflardaki yerini alma tarihi ise 8 Mart

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*