Merakla beklenilen Ubisoft‘un son bombası olan Tom Clancy’s The Division‘ın betası ön indirime açıldı.  26 GB gibi ciddi bir boyuta sahip olan betayı şimdiden indirerek Xbox One platformunda iseniz 28 Ocak tarihinde, Playstation 4 platformunda iseniz 29 Ocak tarihinde oyunun betasını oynamaya başlayabilirsiniz. PC için ise PS4 ile aynı günde betaya erişim açık olacak.

thedivisionps4

Yalnız bu betanın kapalı olduğunu unutmayın. Betada yer almanız için en azından şimdilik Tom Clancy’s oyunlarına ait bir bundle sahibi olmanız veya Tom Clancy’s The Division oyununu ön sipariş yapmanız gerekmekte. Bu ikisinden birine sahip olmanıza rağmen hala tarafınıza bir mail ulaşmadıysa , Uplay üzerinden Games kısmından bir kontrol etmenizi öneriyoruz. Oyunun betası bütün platformlar için 31 Ocak tarihinde sona erecek. Şimdilik yayınladıkları fragmanların gerçekten büyük beğeni topladığını, ancak bunun bütün Ubisoft oyunlarında yaşandığını bilerek, bu kapalı betanın gerçekten ayrı bir öneme sahip olduğunu söylemek isteriz. Bakalım Ubisoft gerçekten büyük bir beklentinin karşılığını vererek FPS dünyasında Call of Duty , Star Wars ve Battlefield karşısında nasıl bir yere gelecek?

Tom Clancy’s The Division oyununun tam sürümü 8 Mart tarihinde hem kutulu hem de dijital olarak oyun pazarında yerini alacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA’da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty’de ise tam bir Jannisary’e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*