Neredeyse bir adet haline gelen normal açıklanma süresinden önce sızan PS Plus oyunlarında, Şubat ayında da beklenen oldu ve oyunlar önceden oyunculara duyuruldu. Polonya PSN‘de yer alan Sony PS Plus reklamları bize Şubat ayında PS4 için gelecek olan Playstation Plus oyunlarını sundu. Bu oyunları ücretsiz olarak Şubat boyunca indirebilecek ve PS Plus aboneliğimiz devam ettiği sürece ücretsiz olarak oynayabileceğiz.

İşte Şubat Ayı PS Plus Oyunları

Playstation 4

Helldivers

Şubat ayının ücretsiz oyunu olacak Helldivers, co-op odaklı bir oyun. Her ne kadar her oyuncuya hitap etmese de vakit geçirmek adına ideal bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Nom Nom Galaxy

Nova 111

Playstation 3

Persona 4 Arena Ultimas

Grid Autosport

Nova 111

PS Vita

Lemmings Touch

Helldivers

Nova 111

Not : PS Vita ve PS3 için oyunlar duyurulduğunda bu yazımız güncellenecek ve sosyal medya sayfalarımızda paylaşılacaktır.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*