Milyonlarca oyuncu Red Dead Redemption gibi başarılı bir oyunun devamının gelmesini uzun zamandır bekliyordu. Anlaşıldığı üzere, başlığında söylediği gibi Red Dead Redemption 2 oyun dünyasına muhteşem olur ve Red Dead Redemption rakipsiz, ilgi çekici hikaye, mükemmel açık dünya ve oynanabilirliğiyle harika bir oyundu, ve tabi ki unutulmaz karakterleriyle. Hala hiç bir oyunda hala olmayan Western ortam çok özlendiği acıkça ortada. 

maxresdefault (11)

Red Dead Redemption 2 Hakkında Bir Süredir Etrafta Dolanan Söylentiler;

Söylentilerde oyunun yakın zamanda ortaya çıkacağından bahsediliyor, ve birçok kişi oyunun E3 2015’te duyurulacağından emindi, ama maalesef böyle bir duyuru gelmedi.Bu durum hayal kırıklığına yol açmasına rağmen söylentileri giderek arttırdı. Son günlerde ise çıkan söylentilerde ‘Rockstar San Diego’ stüdyosunda hareketlilik haberleri ve söylentileri ortaya atıldı.Umarım efsane seriyi yeni nesilde bir an önce görürüz ve yapımcıların hakkını doya doya veririz.

red-dead-redemption-wallpaper-1920x1080-wallpaper-4

Bir başka söylenti ise Red Dead Redemption Remastered Edition olarak gelmesi ihtimallerden birisi. Oyun tarihinin en iyi oyunlarından birisi olarak kabul edilen Red Dead Redemption 1080i 60 fps olarak oynamak  ayrı bir deneyim olacaktır.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

1 Comment

  1. Merakla beklediğim bir oyun, bu güzel haber umutlandırdı beni.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*