Forum Konsolum‘da düzenlenen Premier League tüm heyecanıyla devam ediyor. Birbirinden heyecanlı maçların oynandığı, FIFA‘da yer alan kariyer modunu online olarak oynama şansını tanıyan Premier League‘de 7.sezon şampiyonu, Ligin Favori takımı Deportivo La Coruna ‘nın 1 Puan önünde bitiren dedocelal önderliğinde Tottenham Hotspur olmuştur. dedocelal yaptığı açıkamada; ”Lige sonradan katılıp şampiyon olmak kolay olmadı. Bu şampiyonlukta 3-4 sezonluk emek var. Hem yeni bir Fifa oyuncusu olup hem ilk kez turnuvaya katılmış olmanın acemiliğini üzerimden bu kupayla attım diyebilirim. En çetin geçen sezon bu oldu , iyi oyuncu sayısı fazlaydı ve ben de bunu avantaja çevirdim. Çok güzel ve keyifli bir ligde şampiyon olmak harika bir duygu.” açıklamasında bulunurken Özellikle takımda en parlak günlerini geçirerek takımını adeta tek başına sırtlayan ve tüm büyük klüplerin takibinde olan Bruma, burada mutlu olduğunu ve Bu klübün bir parçası olmak istediğini belirtti. Klüp başkanı dedocelal ise  Tottenham = Bruma diyerek genç oyuncunun Takım içinde nekadar önemli bir isim olduğuna vurgu yaptı.

Ligin diğer Güçlü takımlarından Galatasaray, Deportivo La Coruna, Kayserispor, Bayern Münih ve B.Dortmund yaptıkları Pahalı transferlerle tek amaçlarının 8.sezon’da şampiyon olarak kupayı takım sayfalarında sergilemek olduğunu belirttiler. Ligde şikeden yakalanan Boca Juniors takımı Ligden ihraç edilirken, Premier Ligde tutunamayan Chelsea ve Dep.Iquique takımları, önümüzdeki sezon Turnuvamızın 2nci ligi olan Championship’te mücadele edecekler.

Diğer yandan Turnuvanın 2nci Ligi olan Championship’ te sıralamada ilk 4 takım olarak Premier Lige çıkmaya hak kazanan Celtic, La Galaxy, O.Lyon ve Stoke City takımlarının Premier Ligde nasıl bir performans sergileyecekleri şimdiden merak konusu.

Sizde 8.sezona Kayıt yaparak Bu heyecana ortak olmak için TIKLAYINIZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*