Mirrors Edge 2008 yılının kasım ayında oyun dünyasına giriş yaptığında Sony ve Microsoft‘tan aldıkları reklam desteğiyle birlikte çok geniş bir pazara açılmıştı oyuncuların çok ilgisini çeken bu yapım insanlara ilginç gelmesinin yanında bir parkur aksiyonu oyununu First Person görüş açısı ile birlikte gelmesi bir çok oyuncuyu tatmin etmişti. Uzun bir ara verdikten sonra Mirrors Edge oyunu yeni nesile Mirrors Edge Catalyst adında yeni bir oyunla geliyor. Oyunun çıkmasına az bir süre kala bir çok detay ortaya çıkmaya başladı. 

Oyunun Kapağı;

 Mirrors-Edge-Catalyst-Box-Art-555x347

Oyunun Senaryosu;

Mirror Edge Catalyst oyunu Krugersec isimli bir güvenlik firması tarafından geliştirilmiş kurgusal bir şehirde geçmekte. Çeşitli tehlikeler ve düşmanlarımızın kurşunları bizi kaçan bir kahramana dönüştürecek. Şuan yaşadığımız dünyadan çok başka bir dünyaya sahip olan bu yerde bilim kurgu dozu oldukça arttırılmış.  Oyunda anlaşılan o ki bizi bir o kadar zorladığı gibi, Mirror Edge bizi çeşitli duvarlar ile akıl oyunlarının tam ortasında bırakacak.

nEwQKv153rR9.878x0.Z-Z96KYq

Mirror’s Edge Catalyst için pre order olarak satın alın alanlar şu içeriklere sahip olabilecekler:

  • Combat ve Runner temalı Projection Shader (başka oyuncuların dünyalarını ziyaret ettiğinizde görüntünüzü değiştirecek)
  • Runner Tag (sıralama tablosunda sizi öne çıkartacak bir künye)
  • Unique Background (özel arka plan)

mirrors_edge_catalyst_e3_4

Oyunun çıkış tarihi 26.04.2016 

 

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*