EA Sports tarafından gelen açıklama UFC hayranlarını çok sevindirecek! Boks dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Mike Tyson , yeni UFC‘de yer alacak! UFC 2‘de yer alacak Mike Tyson‘nun oyunun en güçlü dövüşçüsü olması bekleniliyor. Ayrıca WWE 2K16′da yer alan Arnold Schwarzenegger gibi iki tane versiyonu yer alacak. Ancak Mike Tyson‘u kullanabilmemiz için oyunun kariyer modunda Hall of Fame‘e dahil olmamız gerekiyor.

Mike Tyson‘un 80′li zamanlarındaki Iron Mike’a sahip olmak ve son dönemlerindeki Legacy Mike dönemine geri dönmeniz için UFC 2 Deluxe Edition‘ı satın almanız gerekiyor.Oyunun en güçlü boksörü olacak Mike Tyson , UFC 2′de hafif sıklet ve ağır sıklette dövüşebilecek. 

ufc2miketyson

UFC 2 sadece Playstation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. UFC 2 15 Mart tarihinde raflardaki yerini alacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*