Merakla beklenilen 2016’nın yeni Hitman‘inin yapımcısı Square Enix tarafından yepyeni bir açıklama geldi. Serinin en yeni oyunu diğer oyunlar gibi tek bir oyundan oluşmayacak. Bölüm bölüm gelecek olan Hitman, son zamanların modasına uymuşa benziyor. Kaç bölüm olacağı halen belli olmamışken önceki verilen siparişlerinde iptal olması bekleniliyor. Normalde Hitman deneme bölümleri 34.99$ , kalan bölümler ise 29.99$ üzerinden satılacak iken, Square Enix vermiş olduğu karar ile bu durumdan vazgeçti.

hitman20166

Bu verilen karar her ne kadar Hitman‘i yeni bir satış dünyasına sürükleyecek olsa da , bir çok tartışmayı beraberinde getirdi. Acaba her daim güzel işler çıkaran Square Enix bu sefer oyunu yetiştirmekte gecikti mi? Yoksa daha fazla para kazanmak adına bu yola mı başvurdu? Bu tartışmalar bir yana kalsın, bizim merakla beklediğimiz Hitman oyununun ilk bölümü 11 Mart tarihinde geliyor. İlk bölümde Paris’te olacağız. Ondan sonraki bölüm ise Nisan ayında İtalya’da geçiyor. Nisan’dan sonraki bölüm ise Fas’ta geçiyor ve bu bölüme Mayıs ayında sahip olabileceğiz. Bu bölümlerin ardından daha fazla bölüm gelecek, ancak onların çıkma tarihleri ve geçtikleri yerler hakkında tam bilgi olmamakla beraber, 2016 yılı bitmeden bütün Hitman bölümlerinin geleceğini söyleyebiliriz.

hitmanyeni

Ayrıca Square Enix, bir çok değişikliği bizlere hafta içi etkinliklerinde sunacağını belirtirken, Hitman‘in olarak dijital sürüm şeklinde, daha sonra bütün içerikler tamamlandıktan sonra kutulu olarak raflarda bulabileceğimiz şekilde geleceğini belirtiyor. Bakalım, Hitman‘in son oyunu tam olarak bize ne kadara patlayacak 🙂

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*