Far Cry bildiğiniz üzere Far Cry Primal adı altında, eski çağda geçen bir oyunu bizlere sunacak. Far Cry Primal’de yaşanılan alanların yanı sıra, etrafta bulunan vahşi hayvanlar, evler ve tabii ki de oyunda yer alan insanlarda o zamana göre olacak. Tarihin öncesinde yer alan bir çağda geçen Far Cry Primal, yaşanılan dünyada vahşi doğayı bizlere iliklerimize kadar hissettirmeyi planlıyor. Ubisoft bu yeni temayla dikkatleri çekmekle kalmayıp , karakterleri de detaylıca hazırlayınca, ortaya gerçekten Far Cry Primal hakkında merak uyandıran karakterler çıktı.

far-cry-primal-takkar-batari-fragman-concept

Far Cry Primal’de bir çok vahşi karakter yer alıyor. Bunların belki de en karizmatiği Takkar olsa gerek.

takkar

far-cry-primal-ull far-cry-primal-batari far-cry-primal-gatherer

Yer alan karakterlerin bazıları bizim dostlarımız, bize görev verenler ve ittifaklarımız olsa da , bazılarının maalesef düşmanlarımız olacağını söylemek durumundayım.

farcryprimalkarakterler far-cry-primal-karoosh

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*