Destiny oyununu oynayanlar bilir, oyunda yer alan Heavy Ammo Pack’ler oldukça azdı, bu azlığı önlemek için bir çok yenilik yapsalar da sorun tam olarak halledilemedi. Bu yaşanılan küçük ama aslında büyük bir problem, Bungie ve Activision firmalarından ilginç bir söylentiyi ortaya çıkardı.  Bu yaşanılan sorun sonrasında iki büyük firma Destiny oyununda artık gerçek parayla mermi satmaya başlayacak. Evet, yanlış duymadınız! Destiny‘de Heavy Ammo Packlerin ücretli bir hale gelmesi söz konusu. Bilindiği üzere Ekim’de Mikro ödeme sisteminin devreye girmesiyle oyunda bir çok karakterin animasyonunu ve oyunda yer alan bir çok ürünü para karşılığı alabiliyorduk.

destinyücreltiamo

Her ne kadar Destiny’de kullanacağınız mermilerin artık ücretli olacağı adı altında bir söylenti ortaya çıksa da , bunun gerçek olma payı ne yazık ki iki firmanın son dönemlerde para için yaptıklarından ötürü, oldukça yüksek gözüküyor. Gene de bu yapacakları şey oldukça büyük eleştiriye sebep olsa da oyuna bağımlı diyebileceğimiz kişilerin paraya kıyıp bu mermilere sahip olacağını düşünüyorum.

Ne! Artık mermi ücretli mi olacakmış?

Ne! Artık mermi ücretli mi olacakmış?

Ayrıca bu konuya Activision‘ın dahil olması CoD hayranlarını endişelendirmedi değil. 🙂

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Oyun iyice zırvaladı

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*