Ubisoft cephesinden bir iyi bir de kötü haber geldi. Aslında kötü haberin son zamanlara bakarak doğru bir kara olduğundan iyi olduğunu da söyleyebiliriz. 2014 yılında Assasin’s Creed Unity ile başlayan düşüşünde AC serisinin en çok iade edilen yılı olmuştu. Büyük ümitlerle ve diğer oyunlara göre bir çok ekstra özellikle gelen Assasin’s Creed Syndicate‘de oyuncular tarafından beğenilmedi ve büyük tepki topladı. Bunun üzerine Ubisoft, Assasins Creed serisine 1 yıl ara verip 2017 yılında Mısır’da geçen Empire isminde bir Assasins Creed oyunu ile oyun dünyasına tekrar dönüş yapacak. Bu 1 yıllık ara da San Franciso şehrinde geçen Watch Dogs 2 , oyuncuları fazlasıyla aksiyona doyuracak. 

watchdogs2

Watch Dogs 2 hakkında bir çok senaryo üretilse de , tam olarak oyunda yer alacak detaylar verilmemesiyle beraber, bir trailer dahi çıkmadı. Ancak ilk oyunda grafiklerin gösterimlerdekine göre hayli bir düşüşe geçmesi çoğu oyuncu tarafından tepki toplamıştı. Buna rağmen gerek açık dünya oyunu olmasıyla, gerekte özgün senaryosu ve özgür bir açık dünya oyunu olmasıyla, büyük bir kısımdan beğeni toplamıştı. Ubisoft’un AC gibi bir seriye bir senelik ara verip, Watch Dogs 2‘yi çıkarıyorsa bir bildiği vardır diye düşünüyoruz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*