Xbox Live’da Gold üye olanlara özel olarak her ay gelen oyunların Ocak ayağı belli oldu. Ocak ayında Xbox Live Gold üyelerini yani Games With Gold adı altında 1 aylık ücretsiz olarak mağazadan ücretsiz oyunlara sahip olma imkanı olan aboneleri bekleyen oyunlar bu ayda gerçekten güzel gözüküyor. Hem Xbox One hem de Xbox 360 için oyuncuları mutlu edecek oyunların yer alması, bakalım en büyük rakibi Playstation Plus‘ın Ocak ayı oyunlarını nasıl etkileyecek? Önümüzdeki günlerde PS Plus Ocak Ayı Oyunları‘nı Konsolum‘da bulabilirsiniz.

Xbox One :

Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition

 

Kombo üstüne kombo! Güzel bir dövüş oyunu serisi olmakla beraber, 1080p 60fpsde çalışan, güzel grafiklere sahip bir oyun, bu ay ücretsiz olarak Xbox One’da sizleri bekliyor.

Zheros

Daha çok çocuklara hitap eden bir oyun olsa da , boş bir zaman da oynanabilecek bir oyun olan Zheros, 16 Ocak tarihinde ücretsiz olarak Xbox One‘da oyuncularla buluşacak.

XBOX 360

DiRT Showdown

Araba yarışı tutkunlarını mutlu edecek haber geldi, Dirt Showdown bu ay Xbox 360‘da ücretsiz!

Deus Ex: Human Revolution

15 Ocak tarihinde gelecek olan bu ücretsiz oyun, bu ay Xbox Live Gold abonelerinin en çok hoşuna giden haber olsa gerek.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*