Uncharted serisinin en yeni oyunu Uncharted 4 : A Thief’s End yani Uncharted 4 : Bir Hırsızın Sonu , adından da anlaşıldığı üzere Uncharted serisinin en önemli karakteri olan Nathan Drake’in son oyunu olacak. Uncharted serisi ile bağdaşan Nathan Drake‘in olmayacağı Naughty Dog tarafından bir sonraki çıkaracakları oyunda Nathan Drake ile tam anlamıyla sağlam bir oyun çıkaramayacaklarını, zihne kazınmış bir karakter olan Nathan‘ın yeni dövüş mekaniklerine sahip olmasının oyuncular tarafından ters tepeceğini aynı şekilde ve çıkaracakları yeni oyun da apayrı bir boyut katarak, oyunculara yeni bir heyecan yaratmak istediklerini belirtti.

uncharted4

Bize kalırsa bu karar oldukça yerinde, Naughty Dog gibi bir oyun stüdyosunun karakter yaratmakta herhangi bir sorun yaşamayacağını tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Önümüzde The Last of Us‘ın unutulmaz iki karakteri olan Joel ve Ellie olduğu sürece.

Elveda Nathan Drake…

Playstation 4 platformunun özel oyunu olan Uncharted 4 , 2016 yılında PS4 kullanıcıları ile buluşacak. Uncharted 4 : Thief’s End betası şuan mevcut durumda, bu betaya sahip olmak için buraya tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

4 Comments

 1. Elime para geçsin, ilk fırsatta alıcam bu oyunu.

  Reply
 2. Çok güzel bi oyun çıkar çıkmaz almayı düşünüyorum

  Reply
 3. Özleyeceğiz reis… Nathan Drake gibi jön baş karakter gelmez oyun dünyasına!

  Reply
 4. 4.oyun son olmalı bence, TLOS 2’yi bekliyoruz, Uncharted 4 bu serinin sonunu hakediyor.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*