İlk olarak 2015 yılının son ayında yani Aralık’ta Playstation 4‘e çıkması beklenen Uncharted 4 , bir kez daha ertelendi.İlk erteleme Kasım ayı olarak duyurulmuştu ancak bu gün Naughty Dog tarafından gelen duyuru doğrultusunda Uncharted 4 : Bir Hırsızın Sonu oyunu 26 Nisan 2016 tarihinde çıkış yapacak. Oyun sadece Playstation 4 için çıkarken , eski nesilde ve Xbox One, PC gibi diğer platformlarda yer almayacak.

uncharted4eretelendi

Bu ertelemeyi her ne kadar bir takım sorunları halletmek için ertelediklerini duyursalar da , Kasım ayında gelecek olan bir çok oyunla pazarı paylaşmak istememeleri ve oyunun betasında yaşanan bir çok sorunun da payının olduğunu söylemek mümkün. Ancak sürekli ertelenen Uncharted 4, bir kere daha ertelenirse çok tepki çekeceğini tahmin etmek zor olmasa gerek. Bu ertelemenin ardından Naughty Dog cephesine sosyal medyadan bir çok tepkinin yanı sıra, bir kısmın ise oyunu almayacağına dair protesto başlatması, yapımcı firmanın bir açıklama daha yapmasını sağladı. Bu yaptığı açıklamada ise sorunsuz bir oyun çıkarmak istediklerinin altını çizen firma, oyuncuları 26 Nisan tarihinde harika bir oyunun beklediğini belirtti.

Son yayınlanan Uncharted 4 trailerının yanı sıra , gündemde zirvede olan Star Wars‘ın son filminin gösterimlerinde öncesinde ilk kez çıkan bir başka sinematik trailerın etkisinin bir süre daha gösterileceği ve bizlere bu süre boyunca bu tarz sinematik filmler ile oyuna hasret bırakacaklarını bir kez daha gösteren Naughty Dog, benzerini geçtiğimiz yılda yapmıştı.

Ayrıca 26 Nisan tarihinde gelecek olan Uncharted 4 : Bir Hırsızın Sonu oyunu tamamen Türkçe Dublaj ve Altyazı desteğine sahip olacak. Dublaj kadrosunda ise bir çok ünlü isim yer alıyor.

nathandrake-tile-tile

Tüm dublaj kadrosunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*