İlk olarak Uncharted Nathan Drake Collection‘u tamamen Türkçe dublaj ve Türkçe Altyazı ile oyuncularla buluşturan Sony, merakla beklenen Playstation 4 platformuna özel oyunu olan Uncharted 4 : Thiefs End için oyununun tamamen Türkçe dublaj ve altyazı desteği olacağını ve seslendiren isimlerin Türkiye’de tanınan isimler arasından seçildiğini duyurdu. İşte yayınlanan kaliteli Türkçe Dublaj kadrosu. Aralarında bir çoğunu televizyonda, sinemada daha bir çok kez gördük, hepsinin de seslerini az çok biliyoruz. Gerçekten güzel bir dublaj kadrosunu bize sunan Sony‘e diğer oyunlardaki dublaj kalitesini Uncharted serisine de taşıdığı için ayrıca teşekkür ediyoruz.

nathandrake-tile-tile

İşte Uncharted 4‘ü seslendirecek ünlü isimler:

natha1ndrake-tile

Nathan Drake karakterini Muhteşem Yüzyıl‘ın Pargalı İbrahim Paşa’sı Okan Yalabık seslendirecek.

chloe-tile2

Chloe karakterini ünlü oyuncu Dolunay Soysert seslendirecek.

elena-tile2

Elena karakterine Ceyda Düvenci sesini verecek.

 slab-cropped-jouster-5338-Sully-Yemen-tile2

Victor Sullivan karakterini ise Ege Aydan seslendirecek.

talhasayar-tile

Ayrıca Vargas‘ı Talha Sayar, Zeb ve Knot‘u ise Kadir Özübek seslendirecek.

Uncharted 4 : Bir Hırsızın Sonu kelimenin tam anlamıyla bizim için bitmesini istemeyeceğimiz oyunlardan biri olacak. 18 Mart 2016 tarihini merakla bekliyoruz..

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*