Naughty Dog‘un en çok adından söz ettiren serileri arasında yer alan Uncharted serisinin son oyunun betası bildiğiniz üzere başladı.

uncharted4betası

Uncharted 4 oyunu sadece Playstation 4 üzerinde olmakla beraber, oyunun betada 60fps’de ve 900p‘de olduğunu söylemek isteriz. Betaya gelirsek bir kaç olumlu ve olumsuz düşüncelerimi sizler ile paylaşmak isterim.  Yayınlanan Uncharted 4 betasında en çok göze çarpan yayınlanan trailer ve gameplay videolarına göre grafiklerin bir kademe aşağı da olması, bunun yanı sıra büyülerin yani özel güçlerin birazcık tutarsız oluşu, dengenin tam olarak sağlanamayışı multiplayeri birazcıkta olsa düzenleme gerektirdiğini hissettiriyor. Oyuna gelirsek ise gerçekten güzel bir gunplay, sağlam yakın dövüş kombinasyonları ve harika diyebileceğimiz türden bitiricilikler yer alıyor. İşte oyunun betasını oynayan bir Youtube yayıncısından gameplay videosu. Kafanızdaki soru işaretlerini giderebileceğini umuyorum.

Uncharted 4 : Thiefs End‘in betası bildiğiniz üzere başladı! Ancak herhangi bir ülkenin PSN’in de betayı bulma şansınız yok. Betaya dahil olmak için oyun yapımcıları Uncharted : The Nathan Drake Collection oyununu satın almanızı istiyor. Bu koleksiyonda Uncharted 4 öncesi yer alan serinin ilk 3 oyunu bulunuyor. Ayrıca haberi 05.12.2015 itibariyle okuyanlara müjde! TR PSN‘de bu güne özel yapılan indirimde Uncharted : Nathan Drake Collection sadece 89 TL! Hem de tamamen Türkçe Dublaj ile beraber olarak… Bunu satın alanlar Uncharted 4 Betasında da yerini alabilecek.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*