Belki aceleniz var, belki de PS Plus almak istiyorsunuz ancak kredi kartınız problem çıkarıyor. Sizde buna çözüm olarak ücret ödemeden , kısa bir süreliğine ücretsiz olarak Playstation Plus sahibi olmak istiyorsunuz, çözümü burada sizleri bekliyor. Her ne kadar eski yöntem kadar uzun süreli olmasa da o yönteme göre bayağı basit bir işlem sizleri bekliyor.

psps

Bildiğiniz üzere bundan önce 14 Günlük Deneme Sürümü almak için, yeni bir Playstation Network hesabı oluşturmanız yeterliydi, ancak bunun farkına varan Sony, bu yöntemiyle tam anlamıyla son verdi. Ayrıca eski yöntemde kredi kartınızı eklemek bir çok PSN’de zorunluydu ve bu çoğu kişi için büyük sorun yaratıyordu. Bazı kişiler kartını silmeyi unutup, bir sonraki ay otomatik yenilenince şoka uğruyordu. 

İşte karşınızda bizi bu dertten bir nebze de olsa kurtaracak olan yeni yöntemimiz:

Her ne kadar çok basit bir yöntem de olsa bizim tavsiyemiz birazcıkta olsa bir kenara koyup, çok uygun bir fiyata yıllık PS Plus almanız. Çok uygun bir fiyat dediğimiz için, mevcut TR PSN‘den bahsetmediğimizi az çok anlamışsınızdır. En uygun fiyata PS Plus almak için buraya tıklayarak ilgili konumuzu okuyun.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

8 Comments

 1. Merhaba Hangi ülke Hesabı Açmamız Gerekmektedir

  Reply
  • Merhaba, bütün PSN’lerde bu geçerlidir, deneyebilirsiniz.

   Reply
   • bu yöntem kaç günlük psn sağlıyor??

    Reply
    • 2 Günlük.

     Reply
 2. Konsolum <3

  Reply
 3. Bu yönteme gerek yok fifada girmeye çalışınca direk 2 günlük teklif ediyor

  Reply
 4. TEŞEKKÜRLER KONSOLUM

  Reply
 5. Çok teşekkürler.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*