Street Fighter‘dan tanıdığımız Akuma, Tekken serisinin son çıkacak olan oyunu Tekken 7‘de yer alacak!

akuma

Hem de ziyaretçi bir karakter olmakla kalmayıp oyunun ana hikayesinde de yerini alacak. The King Iron First Tournament‘in 2015 ayağında canlı bir şekilde Katsuhiro Harada tarafından serinin hayranlarına duyurulan haber, Capcom ve Bandai Namco‘nun aralarındaki dostluğun ortaya koyduğu bir nimet olsa gerek. Aynı şekilde yeni çıkacak olan Street Fighter oyununda bir Tekken karakterini de görürsek, hiç şaşırmaya gerek yok.

https://www.youtube.com/watch?v=ZpKZimcWLi4

Ayrıca çok yakında bizleri Tekken vs Street Fighter tarzı bir oyununda beklediğini düşünüyorum, dövüş mekanikleri arasında farklar olsa da gerçekten güzel ve daha kendine bağlayan bir oyun ortaya çıkaracağı kesin. Tekken 7 ile beraber olarak, Tekken serisinin geçmişe güzel bir dönüş yapacağını umuyoruz.

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*