Forum Konsolum‘da düzenlenen Premier League tüm heyecanıyla devam ediyor. Birbirinden heyecanlı maçların oynandığı, FIFA‘da yer alan kariyer modunu online olarak oynama şansını tanıyan Premier League‘de 3.sezon şampiyonu belli oldu. Geçtiğimiz sezonda şampiyonluğa ulaşan Deportivo la Coruna takımı srhttvsn  önderliğinde bir kez daha bu ödülü kazanmış oldu. Böylece Deportivo takımı lig şampiyonu olarak 15 bin Euro’yu kasasına eklemenin yanı sıra bir yıldızı daha takımının yanına ekleme şansını buldu.

Premier League 4.Sezona buraya tıklayarak dahil olabilirsiniz.

Deportivo's forward Toche (2ndR) celebrates with teammates after scoring a goal during the Spanish league football match RC Deportivo de la Coruna vs Valencia CF at the Municipal de Riazor stadium in La Coruna on October 19, 2014. Deportivo won 3-0.   AFP PHOTO/ MIGUEL RIOPA        (Photo credit should read MIGUEL RIOPA/AFP/Getty Images)

Deportivo zirveye alışmışa benziyor…

Bir diğer Konsolum ligi olan 7-UP League‘de ise halen devre arası sona ermiş değil, ancak takımların birbirleriyle yaptığı maçlar oldukça ilginç sonuçlar ortaya koyuyor. Şimdiden yapılan bazı prensip anlaşmalarından yola çıkarak, devre arasına çok az bir süre kala devre arasının çok ama çok yankı uyandıracağını tahmin ediyoruz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*