Daha önceki oyunlarında da multiplayerı koymayarak büyük tepki toplayan Square Enix , Just Cause 3 için de multiplayer eklemedi. İnsanların online oynama eksikliğini çokça söz ettirmesine ve buna dair topluluklar kurup Square Enix‘i mail yağmuruna tutmasına karşın, yapımcılardan en küçük hamle gelmez iken geçtiğimiz Just Cause 2 oyununu da multiplayer eklentisini getiren ve tam 1000 kişinin içinde yer alacağı büyük bir multiplayer modunu kapsayan yeni bir mod getireceğini Avalanche Studios duyurdu. Bu duyuruya rağmen gene de Just Cause 3 cephesinde bir TPS açık dünya oyununda mutlaka yer alması gereken online modun olmayışı gerçekten şaşırtıcı. Her ne kadar senaryo modu bitse dahi ömürlük bir oynanış süren Rockstar Games’in GTA 5‘i gözler önündeki en büyük örnek olsa gerek. Bakalım Just Cause 3‘ün modla da olsa gelecek olan multiplayer özelliği , oyuncuları tatmin edecek mi? Çoklu oyuncunun gelmesi, oyunun senaryo modunu bitiren kişiler için Just Cause 3‘e devam etmeleri adına çok önemli bir ayrıntı olduğu kesin.

 justcause3multiplayer

Just Cause 3‘ün 1000 kişilik dev multiplayer modu çok yakında geliyor. Ayrıca yapımcılar tarafından yayınlanan videoda modun yarış üzerine olan kısmı şimdilik gözüküyor, ileride online moduna dair bilgiler geldikçe sizinle paylaşacağız.

Ayrıca Just Cause 3 oyunu hakkında bilgi sahibi olmak için Just Cause 3 İncelemesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Şimdiki Tarihte Online Oynayabiliyor Muyuz?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*