HITMAN™‘nin yeni oyununun betası 12 Şubat 2016‘da gelecek. Büyük bir beklenti ile beklediğimiz oyunun heyecanı biraz yaşamak Gameplay Video’ya göz atmanızı tavsiye ederiz. 

[youtube id=”FfLLeLFEi8c” align=”center” mode=”normal” autoplay=”no” parameters=”https://www.youtube.com/watch?v=FfLLeLFEi8c” grow=”yes”]

Betaya garanti erişim sağlamak için PlayStation®4te “The Full Experience” ön siparişi verdirdiğiniz taktirde hem Betaya erişim sağlıyorsunuz.

– Çıkış gününde 3 ekstra İçerik verilecek – PS4‘e özel
– Nisan ve Haziran ayları arasında 3 özel içerik daha verilecek.

Oyunun Türkiye’ye PSN‘de ki fiyatı 179.00 TL

Oyun Hakkında hitman21280jpg-98f754_1280w

Hitman’de 6 senaryo görevi ve 40 farklı adam öldürme metodu var. Oyunun geçtiği yerler ise Fransa‘nın Paris, Fas’ın Marakeş şehri ve İtalya‘da Roma‘nın Sapienza  bölgesinde olmak üzere 3 yerleşim yeriyle geliyor. Oyuncuların Contract modunda anlaştıkları hedefleri kiralık katil olarak öldürmesi gerekiyor. 800’e yakın hedef bulunuyor. Ayrıca her hafta topluluğun oyuncuların yarattığı yeni Contract görevleri ve zaman aralıkları ile yeni öldürülmesi gereken hedefler çıkacakmış. 

AGENT 47 Kimdir ?

maxresdefault (8)

Ajan 47 (orijinal adıyla Agent 47), Hitman isimli video oyunu serisindeki hayal ürünü olan bir başkahramanıdır. IO Interactive tarafından kurgulanmıştır ve seslendirmesini David Bateson yapmaktadır. Ajan 47, 5 Eylül 1964 yılında Romanya’da Alman doktor Otto Wolfgang Ort-Meyer tarafından genetiği değiştirilerek oluşturulmuş birinci sınıf bir insan klonudur. Ajan 47 doğduğunda ona isim yerine onu tanımlayan 640509-040147 kodu verilmiştir ve aynı zamanda bu kod kafasının arkasında barkod şeklinde bir dövme olarak gözükmektedir.

Hitman-Barcode-Hitman-Absolution-Agent-47-Hitman-Blood-Money-1440x2560

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*