gta5-tile

Daha önce Call of Duty Black Ops 3 oyunu için COD BO3’te Double XP Etkinliği Başladığını sizlere duyurmuştuk, ancak bu yaklaşık 12 günlük etkinlik yetmemiş olacak ki , Call of Duty Black Ops 3 bir kez daha oyuncularına fazladan XP kazanma şansı tanıyor. Bunun yanı sıra Rockstar Games‘de aynı şekilde GTA Online adına haftasonu için Double Xp hediye ediyor! Call of Duty Black Ops 3 oyununda hem oyunun zombilere karşı olan modunda hem de Multiplayer modun da gelecek XP’ler iki kat olarak hesabınıza eklenirken, çok hızlı bir şekilde level atlama, silahları yükseltme gibi imkanlara sahip olabileceksiniz. GTA 5‘in Online etkinliğinde ise yeni çıkan Every Bullet Counts ve oyunun tüm multiplayer modları da dahil olmak üzere iki kat RP(XP) ve para kazanabileceksiniz, bu etkinlikler pazartesi günü sona erecek. Haftasonu için iyi oyunlar dileriz!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*