Rockstar Games‘in yılbaşında oyuna güncelleme getirmeyeceğini düşünmek, tabiki de yanlış olurdu. Bekleneni her daim yerine getiren ve böyle özel günleri atlamayan Rockstar Games, GTA 5‘e yılbaşı güncellemesini getirdi. Güncelleme ile beraber olarak bir çok yeniliğin gelmesi ile beraber olarak Festive Surprise 2015 etkinliği başladı.

gta5festivesurprsie

İşte Festive Surprise 2015 ile GTA 5 Online‘a eklenenler:

  • Santa Claus’a yani Noel Babaya özel olarak gelen yepyeni kıyafetler ve pijamalar geldi.
  • gta5yılbaşı
  • Mr and Mrs Claus başta olmak üzere Crazy Gingerbread ve Festive Luchador‘un yer aldığı yeni maskeler oyuna eklendi.
  • 3 tane araçlar için yeni Noel temalı kornalar eklendi.
  • Legion Square için, evler ve oyunda yer alan yatların yanı sıra bir çok araca özel olarak yılbaşı ağaçları eklendi.
  • Bunların yanı sıra önceki yıllarda gelen Noel kıyafetleri ve etkinlikleri bu yıl da geçerli olacak ve bu belirtilenlerin dışında sürpriz hediyelerin sizi beklemesinin yanı sıra, kar topu savaşları da bitmek bilmeyecek!

gta5kartopu

GTA 5‘in yılbaşına özel getirdiği bu etkinlik, 5 Ocak 2016 tarihine kadar sürecek. Ve bazı özellikler sadece Playstation 4 , Xbox One ve PC için özel olacak. Eski nesil platformlar adına, bazı özelliklerin yer almayacağını söyleyebiliriz. Mutlu Yıllar!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*