FIFA 16‘nın Ultimate Team moduna kelimenin tam anlamıyla can verecek, oyuncuları mutlu edecek, yeni yılın bereketini bizlere sunacak FUTMAS‘a çok az kaldı! Toplamda 16 gün sürecek FUTMAS etkinliği, 18 Aralık 2015 günü yani yarın akşam saatlerinde başlıyor!

18 Aralık 2015 – 2 Ocak 2016 tarihleri arasında

Peki ya piyasayı derinden etkileyecek ve FIFA 16 oyuncularını mutlu edecek bu FUTMAS da neyin nesi?! Lafı fazla uzatmadan bizi bu 16 gün de nelerin beklediğine geçiyoruz. Ayrıca yazımızın sonunda size vereceğimiz taktikleri okumayı unutmayın, aksi takdirde kadronuzun değeri azalabilir.

FUTMAS NEDİR?

fifa16futmasnedir

FUTMAS , yeni yılın gelmesiyle beraber kutlanan yılbaşının yani yabancıların Christmas adını verdikleri etkinlikler ile beraber olarak, FIFA‘nın oyuncularına sunduğu bir takım nimetlerdir. FUTMAS‘da bir çok coins ve points ile açılan paketin yanı sıra , bir çok hediye ve geçmişte in formunu gördüğümüz kartları da görmek mümkün.

  • Günün her saati , 25,000 coins değerinde paketler. Günün bazı saatlerinde 50,000 coins ve 100,000 coins değerinde bir çok paket. Bunların yanı sıra gün aralarında gelen 35,000 coins ile alınan oyuncu paketleri.
  • Eski Inform,Record Breaker ve MOTM kartlarının yeniden paketlerde bizleri bekliyor olması ve bunların normal güne göre daha fazla çıkma şansının bulunması.
  • futmasnedemek
  • Her gün mobil FIFA 16 Companion uygulamasında ve WebApp‘te coins ve bedava paketler.
  • FUTMAS‘e özel olarak ücretsiz hediye FUTMAS paketleri.
  • Ve belki de FUTMAS‘ın getirdiklerinin en önemlisi , Ocak ayında gelecek olan ve piyasanın en çok etkilendiği ve en güzel kartların yer aldığı TOTY‘nin gelmesi öncesi, güzel bir coins biriktirme şansını sizlere tanıyor olması olsa gerek. TOTY Nedir?

FUTMAS Tavsiyeleri

futmasnedir

Piyasayı derinden etkileyecek olan etkinlik ile beraber , bir takım konularda dikkatli olmalısınız.

  • Sahip olduğunuz kadroyu FUTMAS öncesi ve TOTY öncesi mutlaka satın, elinizde ne kadar fazla coins olursa o kadar fazla avantajlı çıkarsınız. Unutmayın, şu an 15,000 coins değerindeki bir oyuncu en az 10,000 coinse inecek.
  • Mümkün olduğunca paket açarken 100,000 ve 50,000 coinslik paketleri açın. Diğer paketlere göre daha avantajlı olduklarını unutmayın.
  • FUTMAS ile beraber olarak coins ve points fiyatlarında gözle görünür bir artış olacaktır, FUTMAS öncesi ve TOTY öncesi coinsinizi saklayın veya satın alın. En güvenilir ve hızlı teslim için buraya tıklayarak Facebook üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca konsolum@konsolum.com’a mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

Mutlu Yıllar!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*