Bandicoot Efsanesi Geri Mi Dönüyor ?

PSX Access etkinliğinde bir çok görülmeye değer olay vardı ama aralarından bir tanesi merak ve heyecanı üst düzeye çıkardı. Oda Sony Computer Entertainment America sorumlusu Shawn Layden‘ın giydiği T-Shirt’ün üzerinde Crash Bandicoot bulunması.

PSX201_troll_zpsss6wxtbk

Shawn Layden Sony Computer Entertainment America’da CEO COO ve Başkan olduğu için yaptığı bu ilginç hamle PlayStation Experience etkiniğinde Crash Bandicoot‘u geri döneceği söylentileri iyice gün yüzüne çıkmış durumda. PSX‘ın en efsanevi oyunlarından birisi olan CRASH tekrar çıkması halinde oyuncuları çok mutlu olacağına hiç şüphe yok.

122451-l

‘Crash Bandicoot’un Hikayesi 

Kötü fizikçi Dr.Neo Cortex ve şeytan maske Uka Uka dünyayı ele geçirmeyi planlarlar. Bunun için buldukları hayvanları Cortex Vortex adında bir makine ile mutantlaştırırlar ve kendi muhafızları olarak çalıştırırlar. Fakat Cortex’in yardımcısı Nitrus Brio’nun küçük bir hatası yüzünden Crash Bandicoot adındaki bir Bandicoot faresi oradan kurtulur. Kurtulduktan sonra kız kardeşi Coco ve Şeytan Maske Uka Uka’nın ikiz kardeşi Aku Aku ile Cortex’i yenip dünyayı kurtarmaya çalışırlar.

CrashBandicoot_Twinsanity_02

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*