Son yıllarda oyun dünyasına dahil olan zombi oyunlarının adından en çok söz ettiren oyunları arasında yer alan Dying Light‘ın yeni ek paketi duyuruldu. The Following adı altında gelecek olan yeni oyun paketi, Dying Light’a  yepyeni bir zorluk seviyesi,yepyeni görevler ve bir çok yenilik ekleyecek.

2920536-dyinglightthefollowing_20150811_thumbnail_site

Peki ya, Dying Light: The Following‘de bizi neler bekliyor? Yayınlanan pakette The Bozak Horde ve Be the Zombie adı altında iki mod, Ultimate Survivor adı altında yeni bir Bundle ve Cuisine&Kargo adında yepyeni görevler yer almakta. Ayrıca bunların yanı sıra Nightmare adı altında yeni bir zorluk seviyesi, 100’den fazla yepyeni animasyon, yepyeni zombiler ve eskiye göre daha iyileştirilmiş yapay zeka modu bizleri bekliyor. Yayınlanan pakette grafik güncelleştirmesi de mevcut durumda, ayrıca bu paketi alanlar önceki bütün güncellemelere sahip olacak.

dying_light_the_following

Yeni duyurulan Dying Light ek paketi  Destiny: The Taken King gibi hem kutulu hem de dijital olarak 9 Şubat 2016‘da PS4,XB1 ve PC için görebileceğiz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*