Bildiğiniz üzere TR PSN’e özel olarak tam 12 tane oyunda indirime gidildi. Bu oyunlar 2 günde bir olmak üzere çıkmakla beraber şu ana kadar 9 tanesi açıkland ve açıklanmamış 3 tane kaldı. İndirime giren oyunlar arasında en çok göze çarpanı ise sanırım 89 TL’ye kadar düşen Uncharted : Nathan Drake Collection ve GTA 5 olsa gerek. Gelelim Sony tarafından büyük bir yankı uyandırması beklenen son 3 oyuna.

driveclubpsplus

Her ne kadar bu oyunlar açıklanmamış olsa da bir söylentiye göre geriye kalan 3 oyun şöyle. Bloodborne, FIFA 16 ve DriveClub. Ancak Drive Club‘ın indirime gitmesinden çok, tamamen bedava olacağını söyleyebiliriz. Daha önce PS Plus abonelerine hediye olarak verilen Driveclub PS Plus edition, hem gecikmeden dolayı hem de 12 indirimi muhteşem bir sonuçla bitirmelerinden dolayı, ücretsiz bir şekilde upgrade edilecek. Yani PS Plus sürümü full sürüme dönüşecek. Tabiki bu bir söylentiden ibaret, ancak bir çok kaynak ve Sony‘nin yaptığı açıklamalar bu söylentiyi doğrular nitelikte.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*