Bu gün itibari ile PC‘ye çıkışını yapmış olan araba yarışı oyunu Dirty Rally, Playstation 4 ve Xbox One için de çıkış tarihini belirledi.Oyunda bir çok ralli aracının yanı sıra Volkswagen,Hyundai gibi bilindik markalar yer alıyor, bunun yanı sıra grafikleri ve sesleri ile bir çok yarış oyununa göre daha iyi bir oyun olduğunu söylemek zor olmasa gerek.

dirtyrallyps4

Ralli tutkunları için alternatifleri arasında en iyisi olarak gösterilen Dirty Rally oyununun ayrıca bir çok ayrıntıyı içinde bulundurduğunu söylemek mümkün. Co-Pilot’u görebildiğimiz kamera açısı ve çeşitli zamanlarda onunla sohbet edebilme imkanı, karlı,yağmurlu hava koşulları, büyük zorluklar çıkaracak çamurlu yollar ve dahası… Xbox One ve Playstation 4 platformları merakla beklenen yeni araba yarışı olan Dirty Rally ile 5 Nisan 2016 tarihinde buluşacak. Ayrıca PC platformu kullanıcıları için bu gün gelecek güncelleme ile beraber olarak oyun resmi olarak Steam üzerinden satışa sunulacak, %15 indirim imkanını kaçırmadan satın almak için Steam‘e bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*