Geçtiğimiz günlerde sona eren bir oyun konferansı olan Playstation Experience‘de oyun dünyasının en çok oynanan FPS oyunlarından biri olan Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty Black Ops 3‘e dair yeni bir haber duymadan gelmek olmazdı, almış olduğumuz haber özellikle Playstation 4 kullanıcıları adına ayrı bir değer taşımakta. COD BO3 The Awakening adı altındaki ek paket ile oyuna 4 yeni map eklenecek. Bu haritaların isimleri Rise,Gauntlet,Splash ve Rise. Ayrıca bunların yanı sıra zombi moduna yepyeni bir bölüm daha katılıyor, ismi ise Der Eisendrachen.

thtawwrea

Yayınlanacak olan DLC , 2016 yılında oyun severler ile buluşacak. Ancak sadece Playstation 4 kullanıcıları için 30 gün aktif halde olması, diğer platformu kullanan kişileri oyuna küstüreceğe benziyor, buna dayanarak Call of Duty Black Ops 3′e gelen bu DLC‘nin bununla kalmayacağını tahmin ediyoruz. Yayınlanan paketin her ne kadar fiyatı duyurulmasa da önceki COD serisi DLC’lerinin fiyatlarını incelediğimiz de yaklaşık olarak 100 Türk Lirası ödeyerek bu paketi almanın mümkün olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıca bize en çok sorulan bir soru olan:  ‘Oyunum X PSn’den , DLC’yi Y PSN’den alsam çalışır mı?’ sorusuna buradan yanıt verelim.

– Maalesef olmaz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*