Forum Konsolum‘da düzenlenen Premier League tüm heyecanıyla devam ediyor. Birbirinden heyecanlı maçların oynandığı, FIFA‘da yer alan kariyer modunu online olarak oynama şansını tanıyan Premier League‘de 4.sezon şampiyonu belli oldu. Lige son 3 sezona damga vuran Deportivo La Coruna Takımının 2 puan önünde şampiyon olarak tamamlayan Borussia Dortmund takımı oldu. Borussia Dortmund takımı başkanı isinho1907 yaptığı röportajda ”Lige baslangicim sampiyonluktaki en buyük aday ve son sampiyon Deportivo La Coruna oldu ve 4 puan almayi bildik sonrasinda inancimizla ve artan moralimizle cogu ezeli rakiplerimizi devirdik ama kazandikca rakibimiz de kazandi ve kalitesini son haftaya kadar belli etti son olarak zor bir sezonu geride Şampiyon olarak biraktik mutluyuz devami gelecek insallah” diyerek 6.sezonda için rakiplerine gözdağı vermiştir. Şampiyonluk ödülü olan 15.000€ bütçesine eklenmiş, Takımına şampiyonluk sayısını gösteren (★) yıldız eklenmiş, Şampiyonluk kupası takım sayfasına eklenip Premier League 6. Sezon Şampiyonu” tagı kazanmıştır. Premier League fazla ilgi görmesinin yanısıra katılımcı sayısınında artmasından dolayı 6.Sezondan itibaren 1nci lig ve 2nci lig olmak üzere 2 ye ayrılarak daha farklı bir heyecan sunmaktadır. Sizde kendi takımınızı kurarak bu heyecana ortak olmak için buraya tıklayınız.

Dortmund's team captain Sebastian Kehl lifts the trophy after his team's 2-0 win in  the German soccer Super Cup match between Borussia Dortmund and Bayern Munich in Dortmund, Germany, Wednesday, Aug. 13, 2014. (AP Photo/Sascha Schuermann)

Turnuvada Dortmund’un başında Klopp yerine İsmail Yıldız yer aldı.

Transferli Ligimiz hakkında daha fazla detay için aşağıdaki linklere bakınız.

• Premier LİG Sayfamız için TIKLAYINIZ

• Genel Kuralları Okumak İçin TIKLAYINIZ

• Transfer Kuralları Hakkında Bilgi için TIKLAYINIZ

• Vergilendirme ve Gelir Sistemi Hakkında Bilgi için TIKLAYINIZ

• 5.Sezon Puan Durumu ve Fikstürü Görmek için TIKLAYINIZ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*