EA Sports‘un UFC Twitter resmi hesabından ‘bekleyiş sona eriyor!’ mesajı ile paylaşılan UFC 2 resmi olarak duyuruldu. Önceki oyunu ile gerçekten büyük beğeni toplayan oyun, dövüşen isimlerin neredeyse aynı oluşu ve gösterdikleri performansların çok fazla oynamaması dolayısıyla yeni serisinin çıkma durumunun düşük olduğu belirtilmişti. Bu gün duyurulması ile dövüş tutkunlarını sevindiren haber gelmiş oldu, ancak gelen haberde oyuna dair en küçük detay bulunmuyor. Ayrıca açıklanan detaylar arasında her ne kadar oyun içi detay ve bilgi bulunmasa da yakında bir trailer geleceği ve oyunun çıkış tarihinin 2016’nın Mart ayına uzanacağını öğrendik. İşte Twitter üzerinden yayınlanan resim böyle.

ufc222

EA Sports tarafından duyurulan UFC 2‘nin çıkış tarihi 31 Mart 2016 olarak belirtildi.

Bu haberi yayınlamamızın üzerinden kısa bir zaman geçmesinden sonra oyuna dair bir çok ayrıntıyı barındıran trailer yayınlandı. İşte karşınızda o yayınlanan video:

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*