Telltale Games‘in en beğenilen serilerinden biri olan The Walking Dead, merakla beklenen 3.sezonuna az bir süre kala ara oyun tarzında The Walking Dead : Michonne adında sadece 3 bölümden oluşacak mini bir oyun çıkartacak. Çıkartılacak olan oyunun fiyatı diğer seri oyunlarına göre bir miktar daha uygun olmak ile beraber doğal olarak daha kısa sürecek. Ayrıca ara oyun türünde olacak bu oyunda The Walking Dead dizisini takip edenlerin yakından tanıdığı Michonne karakteri ön planda olacak. İsminden de anlaşılacağı üzere , siyahi kadın karakterimizin gruba katılma öncesi zamanları gözler önüne serilecek. Film tadını veren oyun serisinin bu oyununun beklenenden çok daha yakın bir zamanda oyuncular ile buluşması bekleniyor.

 

Yayınlanan tweeti yukarıdan görebilirsiniz. Tweeti yayınlayan kişi ise Job J Stauffer, Telltale Games yetkilisi olmak ile beraber bir çok oyun haberini çok önceden veren birisi olarak biliniyor. Katanası ile The Walking Dead‘de büyük beğeni toplayan, güçlü bir kadın olan Michonne, bakalım yayınlanacak olan oyunda nasıl biri olarak karşımıza çıkacak? Her ne kadar dizide oyuncular ile iç içe olsakta The Walking Dead Games serisinde karakterleri daha bir yakından tanıma şansı bulduk, diziyi takip eden kişiler olarak büyük ihtimalle Michonne için ayrılmış 3 bölümlük seri bizi gerçekten de Michonne hakkında bilgi sahibi yapmakla kalmayacak, kendisine tam olarak bağlayacak gibi gözüküyor. 

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*