Tom Clacy Serilerinin En Yeni Oyunu The Rainbow Six Siege Açık Betası Oyuncularla Buluştu !

original

Daha önce oda bulma ve rakip bulma sıkıntıları yüzünden ertelenen The Rainbow Six Siege açık betası 29 Kasıma kadar devam edecek. Aslında daha önce 4 günlük bir açık beta sözü veren Ubisoft açık betanın geç açılmasına rağmen açık betanın kapanma tarihini değiştirmemesi tepki toplamaya devam ediyor henüz yetkililerden bir açıklama gelmedi. Ubisoft aslında daha önce The Crew oyununda da bu tür sıkıntılar ile karşılaşmış ve özür dilemek için betaya katılan oyunculara oyunu aldıkları taktirde oyun içi modifikasyon hediyeleri vermişti.

tom-clancy-s-rainbow-six-siege-has-one-major-problem-us-rainbow-six-siege-427342

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege açık betasının içeriğinde ise 3 harita , 2 oyun modu ve 14 operatör olacak. Bu oyun modları ise şunlar Rescue Mod yani rehineleri kurtarmaya çalışan polisler ve teröristler karşı karşıya geliyor. Bir diğer mod ise ortada bir rehine yok yine polisler ile suçlular karşı karşıya geliyor. 

R6Smaps

Oyunu alacak oyuncuların bilmesi gereken en önemli olay oyunun senaryo modunun olmaması. Online modlar ağırlıklı olan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege‘, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 1 Aralık 2015 tarihinde piyasadaki yerini alacak.

 

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*