Forum Konsolum‘da düzenlenen Premier Lig turnuvasının 2.sezonunda şampiyonluğa ulaşan ekip srhttvsn  yönetimindeki Deportivo La Coruna takımı oldu. Lig şampiyonu olarak 15.000 Euro ödül kazanmasının yanı sıra, ligte her şampiyonlukta elde edilen yıldızı da takımının yanına ekleyen Deportivo takımı, ayrıca forumda Premier League 2.Sezon Şampiyonu tagi elde etmiştir. Ayrıca Forum Konsolum’da düzenlenen bir diğer Lig olan 7-UP League Şampiyonu ise Barcelona takımı ile Sir Galahad olmuştur.

premierleague

Bizim ligimizde Barclays sponsor olmasa da elimizden geldiğince güzel ödüller vermeye çalışıyoruz.

Premier Lig

Sistemden kısaca bahsetmek gerekirse, transfer deneyimini sizlere sunan, takımlar arasındaki dengenin en başta aynı olduğu ancak ilerleyen zaman da her takımın kendi dengesini kendi taktiksel zekası ile ve oyundaki bilgisi ile kurduğu bir lig olmak ile beraber, oyuncuları her daim daha iyisine teşvik eden bir sistem ile oyunculara en iyi deneyimi sunan Premier Lig , şimdilik 20 oyuncuya sahip, ancak ilerleyen zamanda birden fazla lige bölünerek , çok daha fazla oyuncuya ev sahipliği yapacak.

Premier Lig 3.sezonunda yer almak istiyorsanız buraya tıklayarak forumdaki Premier Lig bölümüne gidebilir ,lig hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ile kalmayıp , kafanıza yatarsa bu amansız mücadelenin arasına katılabilirsiniz.

Her ne kadar resimde Inıesta yer alsa da , Sir Galahad Inıesta'yı Kevin De Bruyne ile takaslamıştı.

Her ne kadar resimde Inıesta yer alsa da , Sir Galahad Inıesta’yı Kevin De Bruyne ile takaslamıştı.

7-Up Lig

İçinde 8 en iyi takımın yer aldığı turnuvada her takımın başlangıç bütçesi 300 Milyon Euro olmak ile beraber, diğer lig ile benzer özelliklere sahip. Transfer dönemleri devre arası ve sezon öncesi olmak ile beraber, lig toplam 7 iç, 7 dış maç olmak üzere 14 maçtan oluşuyor. 14 maçlık periyotta en yüksek puana ulaşan isim şampiyonluğa ulaşırken bir sonraki sezon için de gerçekten güzel bir ödül ile gücüne güç katıyor desek yalan olmaz.

7-Up Ligi’ne dahil olmak istiyorsanız şimdilik biraz beklemeniz gerekmekte, lige girişler tamamı ile davetiye ile yapıldığından maalesef şimdilik kayıtlar kapalı durumda. Ligi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*