PES 2016 oyunu ücretsiz mi oluyor? Detaylar tam olarak açığa kavuşmuş olmasa da da ortaya çıkan bilgiler şu şekilde.
asgfdhjk
Avusturya’ya ait bir derecelendirme sitesinde spor severleri derinden etkileyecek ve belki de yeni bir çağın başlangıcını oluşturabilecek dereceden bir değerlendirme ile karşı karşıya kaldık. Yapılan çeşitli oyun değerlendirmelerinin arasında Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play adı altında bir oyun listelendi. Yani PES 16 Ücretsiz Oynama Sürümü, adı altında listelenen oyun gerçekten de ücretsiz bir PES 16′nın bizleri beklediğinin bir göstergesi mi? Daha önceki günlerde içeriklerin , takımların oyuncuların formaların veya benzeri şeylerin ücretle açıldığı, oyunun Free to Play olacağına dair bir haber görmüştük ancak bunun tam olarak resmiyete kavuşmadığını gördüğümüz için sizlere bildirmemiştik, şimdi ise bu durum ile karşı karşıya kalınca akıllara tek bir soru geliyor, FIFA 16‘nın EA desteği ve çeşitli lisanslar ile PES 16‘ya karşı her daim önder gelmesi, Konami şirketini PES serisini ücretsiz yaparak değişik yollardan kazanç sağlaması aşamasına mı getirecek? Detayları bekleyip göreceğiz, şimdilik resmi bir açıklama olmasa da merak edilen bir diğer soru ise, oyunu para verip sahip olan kişilerin verecekleri tepki olsa gerek. Bize kalırsa bu Free to Play projesi PES 2017‘ye erteleneceğe gözüküyor, gene de DEMO veya BETA tarzında bir deneme yapılabilir, bu durumun ilerleyen zamanlarda netliğe kavuşması bekleniyor. En yakın zamanda sizler ile Konami‘den gelen resmi açıklamayı paylaşacağız.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*