Çok yakın bir zamanda PES 2016 Ücretsiz Mi Oluyor? adlı yazımıda bu tarz bir durumun söz konusu olduğunu sizlere bildirmiştik, sonunda Konami‘den resmi açıklama geldi. Tam olarak 8 Aralık tarihinde PES 16‘nın ücretsiz sürümünü oynayabileceksiniz. Ancak oyunun bu versiyonu sadece Playstation 3 ve Playstation 4 için geçerli olacak, buna rağmen ilerleyen zamanda diğer platformlara gelmesi de söz konusu.Yayınlanan PES 16 Free to Play versiyonunda Bayern Munich, ROMA , Juventus, Brezilya,Fransa‘nın yanı sıra oyunda yer alan bütün stadlar ve toplar aktif olacak. Ve tabikide bütün futbolcularda… Bu versiyonun ana teması MyClub moduna özgü olacak, MyClub moduna PES 16 Full versiyon ile aynı , hiç bir eksik olmadan sahip olunabilecek , böylece MyClub modu, FIFA 16‘nın FUT‘una tam bir rakip haline gelecek. 

pes16ücretsiz

Bu versiyon her ne kadar PES 17′de beklense de, anlaşılan Konami beta tarzında bir kere de olsun PES 16‘da bunu denemek istiyor, bakalım bu yeni versiyonu ile FIFA‘nın karşısında PES ne yapacak? Ve en önemlisi, iki dev oyunun çıkaracağı 2017 oyunlarında bizi ne gibi yenilikler bekliyor?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Merakla beklenen bir sürüm muhtemelen fifa world gibi olur pes 16 ücretsiz sürümü

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*