Geçtiğimiz günlerde sizinle Dünya’nın en yaygın kullanılan online alışveriş sitesi Amazon.com’a ait olan 5 Dolarlık kupon kodunu paylaşmıştık. Şimdi ise bir diğer yaygın kullanılan online alışveriş mağazası olan JD.COM’un tamı tamına size 10 dolar kazandıran kodunu sizler ile paylaşıyoruz. Biraz önce bu kod ile 11 dolarlık bir kulaklığı sadece 1 dolar karşılığı kargo da dahil olmak üzere aldım. Ürünler hakkında bilgi vermek gerekirse, neredeyse aradığınız her şey var. Pahalısından ucuzuna bulmak mümkün, ancak tek problem aldığınız ürün dijital değilse kargo süreleri 60 günü bulabiliyor. Tabi aldığınız ürün kaliteli ve gerçekten pahalı ise paraya biraz daha kıyıp daha hızlı kargo alabiliyorsunuz. 60 gün süren kargo genellikle ücretsiz kargo oluyor ve genelde PTT ile evinize bırakılıyor.

jdcom

Gelelim 10 Dolar elde etme işlemine, gerçekten basit bir işlem olmasıyla beraber satın alma ve kupon kodunu kullanma limitinin 10 dolar olması ile neredeyse bedava bir alışveriş yapma şansı elde etmiş oluyorsunuz. 

Yapmanız gereken işlem oldukça basit , en.jd.com adresinden kayıt olma kısmına geliyorsunuz (telefon,tablet gibi cihazlarınızda da kayıt olma işlemini yapabilirsiniz) daha sonra gerekli alanları dolduruyorsunuz. Referral code kısmına ise 91D74E yazıyor ve 10 dolar kodunuzu elde ediyorsunuz. Sahip olduğunuz kodu My Coupons kısmından görebilirsiniz. 10 Dolarlık bir alımda, hiç bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Güle güle kullanın!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*