Rockstar çalışıyor desek yalan olmaz, GTA Online‘a yepyeni bir mod daha eklendi! Ücretsiz eklentiler ile oyuncularını en çok mutlu eden oyun olan GTA 5‘e yeni eklenen modun ismi Running Back Adversary Mode , bu mod ile beraber olarak ülkemizde pek yaygın olmasa da yurt dışında çok bilinen bir spor olan Amerikan Futbolunu oynama şansımız olacak. 4 ila 8 kişiden ikişer takım, köprünün iki farklı ucunda yer alırken, hücumcu takımdaki bir eleman Benefactor Panto adlı aracı kullanırken, aracını hedef alanına engelleri aşıp götürerek sayıyı bulmaya çabalayacak, ancak bu görüldüğü kadar kolay olmayacak. Aynı sırada takımdakiler ise BF Bifta’lar ile beraber Panto‘yu defans etmeye veya durdurmaya çabalayacaklar.  Ayrıca bu modun neden geldiğine dair kafanızda soru işaretleri varsa, Şükran Günü‘ne özel olarak oyuna eklendiğini eklemek isteriz.

gta5yenimodgeldi

Ayrıca Running Back Adversary Mode sadece Playstation 4 , Xbox One ve PC için geçerli olacak, kısaca eski nesillerde bu modu maalesef oynamak mümkün değil. Bu gün itibariyle bu mod kullanılabilir durumda, iyi eğlenceler!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*