Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde başlayan Cadılar Bayramı etkinlikleri büyük beğeni ile karşılandı, bunun üstüne gelen 13.Cuma ile beraber olarak çok güzel etkinlikler GTA 5 Online‘a geliyor. Haloween Surprise adı altında oyuna eklenen çeşitli araçlar ve maskeleri satın almak adına GTA 5 oyunu son bir şans veriyor. Bu şansı kullanmaz iseniz daha sonra onları almak için bir sonraki seneyi beklemeniz gerekecek. Ayrıca 13.Cuma Etkinlikleri adı altında gelen diğer yenilikler ise, GTA 5 Online‘da yaptığınız araba yarışı etkinliklerinde tam iki kat daha fazla RP elde etmeniz , SLASHER modunda oynarken iki kat GTA Parası ve iki kat RP elde edebiliyorsunuz. 13.Cuma etkinlikleri süresince şehirde dolaşan oyunculara ise Vinewood Horror Movie tişörtleri hediye ediliyor! Ayrıca bu belirtilenlerin dışında bir çok sürprizin sizleri beklediğini söyleyebiliriz, bereketli ve eğlenceli geçecek bir haftasonu sizleri bekliyor… Bu etkinlikler dolayısıyla GTA 5 Online serverlarının da normalden fazlasıyla dolması bekleniyor.

gtaonline5

13 Kasım -15 Kasım arasında sürecek bu etkinlikleri kaçırmak istemezsin,  son şansını iyi kullan!

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*