Forum Konsolum‘un VIP ligleri arasında yer alan Playstation 4 platformuna özel olarak futbol tutkunlarına ayrı bir heyecan yaşatan Premier League‘in 2.sezonu başlamak üzere! Değişik formatı ile FIFA 16 turnuvalarına ayrı bir tat getiren Premier League‘in yeni sezonu öncesi ilk sezonda yer alan takımlar adına transfer dönemi başladı bile!

Şuan kayıtlı olan 16 birbirinden iddialı oyuncusunun kıyasıya girdiği ilk sezon mücadelesinde galip gelen isim Kayserispor takımı ile Hakan123451978  oldu. Bakalım ikinci sezonda bizi neler bekliyor?

yanickbolasie

Ayrıca başlayan transfer döneminde Real Madrid takımı Yannick Bolasie’yi, Fenerbahçe takımı Loic Remy’i , Beşiktaş takımı Victor Ibarbo’yu, Sevilla takımı Mbemba’yı, Roma takımı Selçuk İnanı, Galatasaray takımı Guarin’i , Bayern Munih takımı Diao Keita’yı, Manchester United takımı ise eski oyuncusu Danny Wellbeck’i kadrosuna kattı. Halen süren transfer dönemi boyunca bir çok takımın nokta atışları yapması bekleniyor. Bakalım ikinci sezonda şampiyonluğa hangi takım ulaşırken, son şampiyon Kayserispor kaçıncı olarak bitirecek? 

Ayrıca lig haricinde yapılan kupada takımınız adına para ödülü elde etmeniz ve bunu transfer döneminde harcama şansınız bulunuyor… Çeşitli etkinlikler ve daha fazlası ile Premier League 2.sezon’da sizleri bekliyor…

Lig formatının tamamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sen de bu heyecana dahil olmak istiyorsan buraya tıklayarak kayıt olabilir, lige 2.sezondan dahil olabilirsin.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Gerçekten Mükemmel bir Lig 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*