Bildiğiniz üzere FIFA 16 Ultimate Team moduna özel olarak her hafta haftanın oyuncuları ekleniyor. Genellikle bu kartlar siyah olmak ile beraber maçın adamı, record breaker tarzında bir takım kartlar ile beraber olarak çıkabiliyor. Özellikle FIFA 16 ile beraber olarak siyah kartların arasında bir çok renkli kart görmek ile beraber, geçen yıl olan TOTW oyuncusu sayısı bu yıl 23’e kadar çıkartıldı.

FIFA 16 Haftanın Oyuncuları

Gelelim bu haftanın en başarılı performans gösteren oyuncularına , ilk olarak turuncu kartı ile büyük yankı uyandıracak olan İsveç milli takımını üst tura taşıyan yıldız oyuncu Zlatan Ibrahimovic, ardından ise Bayern Munih takımının en önemli oyuncusu olan Hollandalı kanat oyuncusu Arjen Robben‘in siyah kartı. Belki de Lewandowski‘den De Bruyne‘ye kadar bir çok üst düzey kartın olduğu bu hafta da biz Türkler olarak en çok bizi mutlu eden iki kart Türkiye milli takımının en önemli oyuncusu Arda Turan ve Beşiktaş’ın orta saha oyuncusu aynı zamanda da Kanada milli takımının en değerli oyuncuları arasında yer alan Atiba olsa gerek. Kurulacak Türkiye veya Türkiye Ligi kadroları için gerçekten güzel bir TOTW haftası bizleri bekliyor. Bol şans!

zlatanibrahimovic

Ayrıca bu hafta en güzel kartları çıkaracağınızı umuyor , en değerli paketlerinizi bize yollamayı unutmamanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilir , bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Zlataaan

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*