Geçtiğimiz aylarda çıkışını yapan her yıl en çok oynanan futbol oyunu olan FIFA serisinin son oyunu FIFA 16‘da bildiğiniz üzere bir çok yenilik oyuna eklendi ancak bunlar arasında bir tanesi var ki , aralarında en çok göze çarpan yenilik hatta bir oyun modun da yer alsa da oyunun en çok oynanan online ve single modlarından birisi olarak istatistikler arasında gözüküyor. Bu modun ismi FIFA Ultimate Team‘e yeni eklenen ve içinde bulunan FUT Draft modu. Öncelikle FUT Draft modundan kısaca bahsedelim.

futdraft1666

FUT Draft Nedir?

Fifa Ultimate Team‘in Draft adı altındaki modu hem single hem de online olarak oynanabiliyor. İki türlü de format aynı, 15,000 Coins(Jeton) veya 300 FIFA Points‘i ödemeniz gerekiyor veya paketlerden Draft Token bileti çıkarmanız gerekiyor.. Giriş yaptıktan sonra bir kaç çeşit formasyon karşınıza geliyor bunlar arasından seçim yaptıktan sonra, mevkilerine göre gelen oyuncular arasından en uygunlarını seçip kadronuzu oluşturuyorsunuz. Daha sonra 4 maçlık bir maratona çıkıyorsunuz ve bu 4 maçı kazanmanız dahilinde yaklaşık 100,000 coins(jeton) değerinde bir ödül elde ediyorsunuz. Bu ödül oyunda yer alan paketler ile oluyor ve bu paketler şansınız yanında ise vermiş olduğunuz giriş ücretinin üstünde eden türden oyuncular oluyor. 3.maçta kaybederseniz en azından 15 bin coinsi sağlama alıyorsunuz diyebiliriz, ancak 2. ve ilk maçta kaybetmeniz halinde 15,000 coins zarar etmeniz mümkün, aynı şekilde şansınız yanında ise güzel bir paket çıkarabilirsiniz.

futdraft16kapak

FIFA 16 FUT Hesabı için Olan Limitler Yenilendi!

Gelelim bu hesap limitlerine, bildiğiniz üzere daha fazla coins elde etmek için birden fazla Playstation Network(PSN) hesabı oluşturup , diğer hesaplarda oluşturduğunuz Origin hesapları ile FIFA Ultimate Team moduna dahil olup ücretsiz başta hediye edilen Draft Token biletini kullanmanız mümkün, en azından bunu denemediyseniz bu yazımız ile boş bir zamanınız da bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Biz gene dönelim konumuza , asıl bu haberi merakla okuyan kişiler mutlaka dediğimiz yöntemi denemiş ancak belli bir hesap sonra FUT Hesabı Limiti ile karşılaşmış oyuncular olsa gerek. Onlara bir müjdemiz var, FIFA 16‘ya gelen son güncelleme ile beraber olarak tam 5 ila 7 arası hesap daha oluşturma şansınız bulunuyor, ancak bu şansınızı kullanırken dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konu var. Bu hesapları oluşturmadan önce mutlaka kendi ana hesap veya hesaplarınıza bir kere giriş yapın, çünkü bu limit FUT Hesap Oluşturma Limiti değil, FUT Hesabını tek bir Playstation 4 üzerinde kullanma limitidir, bilginize.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

7 Comments

 1. pc üzerinden böyle birşey mümkünmüdür ?

  Reply
 2. Çok iyi bir oyun

  Reply
 3. Bu oyunu oynamak istiyorum

  Reply
 4. Bu oyunu bu oyunu çok seviyorum oynamak istiyorum lütfen

  Reply
 5. Ronaldo olabilirdi

  Reply
 6. merhaba ben 3 tane hesap actım sadece bırıne fut draft fısı verdı bırde ılk actıgımda vermışti baska br ıslem mı yapmam gerekiyor

  Reply
 7. Ben FUT a giremiyorum ps3 den oynuyorum çzöüm

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*