Yılın spor oyununa aday olarak gösterilen FIFA 16 oyununa , sarı lacivertli taraftarları sevindirecek türden Fenerbahçe Edition adı altında özel bir oyun geliyor. Her ne kadar FIFA 16 ile aynı oyunu bizlere sunacak olsalar da kutu sevdalılarını , daha doğrusu Fenerbahçeli kutu sevdalılarını yakından ilgilendirecek olan Fenerbahçeli FIFA 16 kutuları çok yakın bir zamanda taraftarlar ile buluşacak. FIFA 16 Fenerbahçe Edition sadece Fenerium mağazalarında yer almak ile beraber her birinde boy göstermeyecek. Ancak FIFA 16 Fenerbahçe Edition bulunmayan Fenerium mağazalarında sipariş vermeniz halinde en yakın zaman içinde satın alacağınız adrese gelmesi mümkün. Ayrıca aldığımız bilgiye göre şu an için sadece 750 adet basılmış olan FIFA 16 Fenerbahçe Edition, böylece Limited Edition değeri de taşıyor. FIFA16 Fenerbahçe Edition’da bizleri kapak resmi olarak aynı zamanda Portekiz milli takımının kanat oyuncusu olan Luis Nani, İngiltere Premier Ligi’nin yıldız golcüsü Hollandalı Robin Van Persie ve tam bir gol makinesi olan Fernandao bekliyor.

fbee

Ayrıca yayınlanacak oyun fiyatlarının diğer FIFA 16′lar ile aynı olması bekleniyor.

fifa16fenerbahçe

Bu hafta içinde oyuncular ile buluşması beklenen paketin içerikleri tam olarak belli olmadı. Muhtemelen paketi satın alan Fenerbahçeliler , Fenerbahçe posteri veya Fenerbahçe atkısı bunun yanı sıra en büyük ihtimalle ise Fenerbahçe Ultimate Team Pack elde edecek. Fenerbahçe’ye özel pakette Fenerbahçe logosu, Fenerbahçe formaları ve Fenerbahçe oyuncularının bir çoğunu içeren bir paket bizleri bekliyor olabilir, yakın zamanda detayları forumdaki konumuzdan bildireceğiz. Fenerbahçe FIFA 16 Edition hakkında bilgi alışverişinde bulunmak ve detayları takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazıyla İlgili Haberler:

Free-FIFA-16-Coins-1024x576

FIFA 16 Coins Nasıl Kasılır?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*