FIFA 16‘nın Ultimate Team moduna dair belki de en güzel duygusudur , açmış olduğunuz paketten verdiğimiz coinsin fazlasını çıkardığımız an. Hele ki fiyatı ne olursa olsun siyah bir kart çıkardıysak, kimse dokunmasın keyfime! Gelelim bizim bu yeni uygulamamıza, artık en güzel paketleri her cumartesi günü sizler ile paylaşmaya karar verdik. Açmış olduğunuz herhangi bir FUT paketinden çıkarmış olduğunuz en güzel paketi veya paketleri bize yollayın, aralarından seçtiklerimizi her cumartesi yayınlanacak Haftanın En İyi Ultimate Team Paketleri adlı yazımızda yayınlayalım.

raspfpasfpsaf

Çıkarmış olduğunuz paketlerin ekran görüntülerini telefonunuz ile net olacak şekilde çekebilir veya platformunuza uygun olarak ekran görüntüsü alarak bize yollayabilirsiniz. Ayrıca paketin yanında PSN ,Gamer Tag veya Origin ID’nizi söylemeyi unutmayın.

Bize mail atabilirsiniz: konsolum@konsolum.com

Bize Facebook üzerinden mesaj yoluyla gönderebilirsiniz : Facebook KONSOLUM

Ayrıca paket açmak için yeterli coinse sahip değilseniz;

Coins Nasıl Kasılır?
Coins Nasıl Satın Alınır?

Doğuştan fifacı sonradan mimar yeni bir yazar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*