fifa16coinsnasılalınır

FIFA 16‘nın Ultimate Team modunun olmazsa olmazı olan para birimi coinsin satın alma işlemi konusunda problem yaşıyorsanız alttaki videoyu izleyebilirsiniz. En uygun fiyata indirimli bir şekilde satın almak için buraya tıklayarak, girmeniz gereken linke ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yukarıdaki videoda kafanıza takılan herhangi bir şey var ise , yorum atarak bize sorabilirsiniz.

Kısaca işlemden bahsetmek gerekirse, aşama aşama gitmek en kolayı olacaktır.

Ayrıca 300 liralık oyunda satın alacağınız coinsi yaklaşık 100-150 TL arasına satın alabilirsiniz, bu fırsatları kaçırmayın!

Coins veya herhangi bir sipariş nasıl satın alınır?

  1. İlk olarak belirtilen linkten, yani buradan gerekli bilgileri doldurarak kayıt olmanız gerekiyor. Başarılı bir şekilde kayıt olduktan sonra 2. aşamaya geçiyoruz.
  2. Satın almak istediğiniz ürünü ve varsa miktarını yazıp add to card diyoruz.  Daha sonra checkout kısmına geçiyoruz.
  3. Bu kısımda gerekli yerleri videodaki gibi doldurup, en alttan ödeme şeklini seçip , ödemeyi tamamlıyoruz.
  4. Ve son olarak points,coins gibi bir şey satın aldıysak Live Chat üzerinden yazarak işlemi hızlandırıyoruz, eğer oyun satın aldıysak yapmamız gereken işlem ise mailimizi kontrol etmek.
  5. İşlem tamam , iyi eğlenceler!

Not: Bazı kredi kartları site ile uyumlu olmayabiliyor, bundan dolayı Paypal’a kredi kartınızı ekleyerek alışverişi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Paypal’a Inınal kartınızı ekleyebilirsiniz.

Not 2 : Bütün ürünler hakkında bilgi sahibi olmamak ile beraber, alışverişi yaptığınız sitenin satın aldığınız ürünü vereceğine dair referans olabiliriz ancak ürünler bize ait olmadığından yaşayabileceğiz problemlerde sitenin Live Chat’inden onlar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Biz sadece size yardımcı olup, alacağınız ürünlerde indirim sağlamaktayız.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. That hits the target dead cetern! Great answer!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*