Açık dünya oyunlarına en son eklenen Fallout 4 oyunu bildiğiniz üzere çok yakın bir zamanda çıkış yapmıştı. Fallout 4 çıkışıyla beraber bir çok satış rekoruna kırdı, ayrıca milyonlarca oyuncunun oynaması ve yayın yapmasıyla yayıncılık rekorlarını da alt üst etti. Gerçekten büyük beğeni ile karşılanan bir RPG Açık Dünya oyunu olan Fallout 4‘te herhangi bir filmde Türkçe bir kelime veya Türk bayrağı geçince ayrı bir his uyandıran bizi gerçekten derinden etkileyecek bir durumla karşılaştık.

fallout444444444

Beyzbol sopası üzerinde sizleri Mustafa Kemal Atatürk‘ün imzası bekliyor! Peki bu imzaya nasıl ulaşabilirim?

Fallout 4 oyununda bildiğiniz üzere sınırsız nesne bulunmakta, oyunu keşfetmeye çalışırsanız ve tüm nesneleri elde etmeye çalışırsanız bayağı bir vakit harcamanız gerekiyor. Bu nesneler arasında beyzbol topunda bizi gerçekten şaşırtacak ve mutlu edecek bir şey gözler önüne seriliyor. Beyzbol topunun üzerinde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk‘ün imzası yer alıyor. Beyzbol topunu bulmak adına yapmanız gereken ise şöyle, Diamond City’de yer alan Moe Cronin’den almış olduğunuz Out in Left Field görevinde bu topu elde etmeniz mümkün.

Bu güzel ayrıntı için yapımcı firma Bethesda‘ya teşekkürler…

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*