Biliyoruz ki EA Games Xbox One ile anlaşmalı olarak EA Access‘i üyelerine sunuyor ve böylece yeni çıkan oyunları ilk başta Xbox One kullanıcıları deniyor en büyük ayrıcalık olarak her ay oyun hediyesi gibi ayrıcalıklara sahiplerdi. Ücret karşılığında yıllık veya aylık üyeliklerle bu ayrıcalıklardan sadece Xbox kullanıcıları faydalanabiliyorken önümüzdeki günlerde Playstation kullanıcıları da faydalanabilecek. 

pic-16251

Playstation 4 kullanıcıların da EA Access uygulamasını konsollarında görmek istediklerini düşündüklerini ve anladıkları belli oluyor. Ve EA Games bu güzel projeyi SONY ile anlaşıp bir an önce PS4 konsollarına ve oyuncularına sunmak istiyor

 Electronic Arts’ın geliştirdiği PSN ile Xbox Live türevi servisi Türkiye sınırlarında da hizmet sunacak. Xbox One üzerinden sunduğu hizmet sayesinde oyuncular aylık 4.99 dolar gibi bir ücret karşılığında EA Access’ten faydalanabilecek.Çek Cumhuriyeti, Polonya, Macaristan, Slovakya ve Yunanistan gibi ülkelerinde aralarında bulunduğu 19 ülkeden servis üyeliği bulunmakta. 

electronic_arts

EA Access uygulamasının PS4 konsollarında 2016 başı-ortaları gibi PS4 kullanıcılarına sunulacağı söyleniyor. EA Games, EA Access xbox tarafında başarı elde ettiği EA Access uygulaması ile Playstation’da elde eder mi önümüz de ki günlerde göreceğiz. EA Access etrafta dolanan dedikodularda FIFA 17 Ultimate Team‘de Legend Futbolcuları da her iki konsolda da görebileceğimiz yönünde.

Article-FIFA-16-EA-access

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

2 Comments

  1. Ben temelcan

    Reply
  2. Merhaba yigit abi fifi 18 in demosu cikinca fifa 17 yi istiyomda verirmisin abi

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*