driveclubözel

Sadece Playstation 4‘e özel olarak olan bir oyun olan Driveclub‘a gün geçtikçe yepyeni özellikler eklenmeye devam ediyor. İlk çıkışından bu yana üstüne bir hayli koyan Driveclub’a yepyeni bir özellik daha eklendi. Yayınlanan Driveclub 1.24 güncellemesi ile beraber olarak Driveclub oyuncularının büyük merakla beklediği özel lobi desteği oyuna eklendi. Özel lobi desteğinin yanı sıra oyundaki klüp seviyelerinin maksimum seviyesi 50 iken artık 55’e kadar yükseltildi. Ayrıca 76-80 Elit Drive adında yepyeni levellar oyuna eklendi. 17 Kasım’da gelecek olan güncellemenin boyutu ise 400 MB. 

Yayınlanan yama notlarını aşağıdan okuyabilir ayrıca bilgi sahibi olmak için düzenli olarak ilgilendikleri kendilerine ait resmi Driveclub Facebook sayfasından onlara ulaşabilirsiniz. Ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

driveclubhaberler

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Ps4’e özel fakat hakkını veriyor.Güncelleme alması ayrı güzel

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*