Cyber Monday Amerikalıların bildiğiniz üzere her yıl Kasım ayında kutladığı Şükran Günü‘ne denilir. Cyber Monday’de aynı Black Friday gibi çeşitli indirimler yaşanır ve çoğu yerde Cyber Monday‘in etkilerini görürüz. Bunlar arasında Türk alışveriş siteleride dahil olmak üzere, FIFA , NBA 2K gibi oyunlarda da çıkan çeşitli paketler ile oyunculara güzel bir gün yaşatmaya çalışılır.

cybrmnday

Peki ya, FIFA Ultimate Team‘de bizleri neler bekliyor?

Geçtiğimiz sene yani FIFA 15‘te çıkan paketler şöyleydi.

25kpack

Neredeyse her saate özel 15,000 coins bedelinde paketler ve bunun yanı sıra 25,000 coins bedelinde Gold Rare Paketleri ile Black Friday sonrası piyasa ateş salmış duruma getirmişti.Ayrıca bunların yanı sıra resimde gözükmese de akşam saatlerinde 100.000 coins değerinde çıkardığı paket ile EA son vuruşunu yapmıştı. Bunun yanı sıra Record Breaker Messi ve In Form Pogba ile Eriksen’de piyasaya son vuruşunu yapmıştı. Bu sene Informlar’a bakıldığında Suarez ve Inıesta harici kimse öne çıkmıyor, RB Vardy kartının ise bu gün itibariyle bir daha TOTS‘a kadar çıkmayacağını düşünürsek, yarına özel bir çok eski oyuncunun turuncu kartlarını görmemiz mümkün.  Ve bu yıl FIFA‘nın geçen yıllara göre daha çok paket ve daha çok In Form getirdiğini düşünürsek, Cyber Monday‘in geçen seneden daha bereketli geçeceğini tahmin etmek zor olmaz.

Cyber Monday‘de aynı şekilde çeşitli PSN oyunlarında indirim olmasının yanı sıra, hediye ücretsiz paketler gelmesini bekliyoruz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*