Call of Duty serisisin son oyunu Black Ops 3‘te levelınızı arttırmaya ne dersiniz? Oyun oynayarak artan seviyenizi bu gün başlayacak etkinlik ile haftaya kadar 2 kat daha hızlı geliştirebilirsiniz. ‘Double XP‘ adı altında 11 Kasım 20:00’da başlayacak olan etkinlik tam 1 hafta sürecek. 23 Kasım 20:00’a kadar seviyenizi çok daha hızlı arttırma şansını tanıyan Treyarch bize bu bilgiyi resmi Twitter hesabından bu gün duyurdu. Ayrıca bu yıl ön sipariş veren oyunculara verilmesi gereken Double XP‘nin gelmemiş olması da bu etkinliğin bu derece hızlı gelmesini sağlamış olsa gerek. Ayrıca ekstra olarak XP kazanma etkinliği, oyunun bütün multiplayer modlarında geçerli. Call of Duty Black Ops 3 Zombies modunda da levelınızı 2 kat hızlı yükseltebilirsiniz.
codbo3zombies

11 Kasım 20:00 – 23 Kasım 20:00 arasındaki Double XP etkinliği PC,PS4,PS3,XB1,XB360 platformlarında yer alacak. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız , multiplayer modları sizleri bekliyor!

treyac

İşte atılan o Tweet:

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. O halde sabaha kadar COD Zombi oynama zamanı!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*